Je jedno co se o něm povídá. Není nad vlastní zkušenost :)

(28.03.2017) Po čtyřech letech (!) přichází dlouho očekávané vyjádření zakladatele Fryday.net Anderse Östlunda. Celá Zpráva

Po té co se již Hans Georg M. Weber nemůže schovávat za Fryday Prague, snaží se infiltrovat své bývalé obchodní partnery tím, že se jejich zaměstnance snaží přidat na sociálních sítích do přátel. V jedné takové žádosti o přátelství Hans Weber budí dojem, že Fryday Prague přestalo existovat a nyní diplomatická fóra organizuje pod svým jménem. Asi stále věří, že je uznávaná kapacita, která se těší dobré pověsti (byť jeho jmenovci se za sebe určitě nemusí stydět).

(2.1.2017) Uniklo ze soudního spisu: Hans Georg Weber dluží ke konci měsíce října roku 2016 částku 200 tisíc na výživném svého syna, se kterým se tak rád fotografuje.

Vzhledem k tomu, že od té doby nezaplatil ani korunu, tento dluh mu neustále narůstá. Má-li tenhle parazit představovat výkvět Fryday Prague, pak si lze o těch ostatních udělat jasný obrázek. Kam Weber vkročí, zůstanou po něm jen dluhy. Lidem slibuje účast na novém, zaručeně fungujícím, projektu, když ovšem pro něj nejprve udělají něco zadarmo. Projekt nikde a dluhy narůstají.

Zatím se Hans Weber živí tím, že občas v síti Airbnb pronajme byt, ve kterém bydlí a během té doby přespí u nějaké chuděry na zemi. U jedné z nich si dokonce přivlastnil klíče od jejího bytu, aby si zajistil neomezený přístup. Po té, co klíče odmítl vrátit, musela mu je odebrat přivolaná policie.

Tak si holt Hans Weber představuje podnikání v Česku.

(24.7.2015) Hans Weber se nedávno na internetu vyjádřil k výše uvedenému článku.

Yam.cz má tento dokument k dispozici, ale protože v něm Hans Weber očerňuje i slušné lidi, kteří s jeho kauzou nemají nic společného, nebude tento dokument zveřejněn. Nicméně v onom dokumentu je autor článků označen za pedofila a pozor 🙂 nová strategie na obzoru. Nejprve prý tyto články vznikly kvůli údajnému boji o dítě. Teď po dvou letech přišel s novou informací a to údajné vyloučení z Fryday Prague. Jsem ani nevěděl, že jsem toho spolku byl členem, pokud se nepočítá návštěva prvních dvou jejich akcí, kam jsem byl pozván a po osobním setkání s Hansem Weberem mi bylo hned jasné, s kým mám tu čest a přestal jsem tam chodit dobrovolně 🙂 Ještě dlouho poté mi od nich chodily spamy na ty jejich pofidérní akce. Vzpomínka na poslední setkání s Hansem Weberem je ta, že po oznámení domácího násilí byl vykázán z bytu jeho expřítelkyně. Tento, nyní sebe označující se, ochránce žen ležel na zemi ve vlastní krvi a křičel na celý dům HILFE! Někdy mne mrzí, že ode mne tehdy nedostal větší nakládačku, ale to už by se sebeobranou nemělo nic společného. Pár facek a zranění které si způsobil sám, je dostatečnou satisfakcí a pro mne důkaz, co je to za sraba. Kopat do škemrajícího ležícího Webera by bylo stejně podlé, jako kopat do ženy. Teď se statečně schovává za sukni jisté Natalie Pavlovove alias Nicol Pavlov a posílá všechny možné, aby šli podat trestní oznámení. Proč tam ale nejde on sám, mi je záhadou. Po dvou letech mne od úřadů ještě nikdo nekontaktoval. Telefony jsou na mne známy, datová schránka rovněž. Tady bude ještě veselo 🙂

Stránky Hans Georg Michael Weber – tzv. manažer virtuálního uskupení Fryday Prague byly smazány.

(23.3.2015) Už by zde nebylo ani toto, kdyby zkrachovalý podnikatel a bývalá obsluha benzínové pumpy Hans Weber nerozhlašoval, že vyhrál u nějakého soudu, který mi nařídil stránky o něm smazat.

Nebylo jeho zásluhou, že byly stránky smazány, ale na přání matky jeho dítěte, kterou články poškozovaly více, než toho šmejda.

Hans Weber, tzv. rádoby manažer různých firem s prolhaným linkedin profilem, ale hlavně parazit s kriminální minulostí, který se a jemu podobní v Česku schovávají před německými exekutory, nyní na svém facebookovém profilu radí, jak mají Češi podnikat. Jeho rady si však může vzít k srdci akorát tak nějaký duševní impotent.

Svou kariéru po propuštění z vězení v České republice odstartoval podvody a okrádáním svých blízkých. Pořádal mejdany za cizí peníze, nadělal další dluhy, např. neplacením nájemného bytu, kde byl přihlášen pod falešnou identitou. Za deset měsíců v bytě nechal dluh za 300 tisíc Kč a pak se přes noc vypařil. Majiteli domu poslal email, že odjel za prací do Jižní Ameriky. Dnes se Hans Weber snaží vymetat různé obchodní komory a líbat zadnici vyhaslým politikům, aby si vylepšil kádrový profil.

Že je Hans Weber podvodník, lhář, zloděj a úchyl, za tím si pevně stojím. Protože člověk, který pobírá sociální podporu, aby z ní hradil nájemné luxusního bytu, a těm, kterým je ta podpora určena, nedal ani vindru, je dobytek a patří do basy! Ten, kdo zneužije dokladů své přítelkyně, aby se dostal do jejího bankovního účtu, a peníze na něm převáděl na jiný bez jejího vědomí, je zloděj, a patří do oněch zamřížovaných míst rovněž. Ten, kdo cizím telefonem nakoupí balík vstupenek, a na ty pak láká své ovečky, je rovněž zloděj a podvodník. Nezaplacené účty za telefon, které i s penálem činí 50tisíc, můžete vidět zde: červenec (pdf-7MB) a srpen 2013 (pdf-12MB). Snad tam někdo z vás objeví i své telefonní číslo. V USA, když muž na večírku strká ruku ženám zezadu pod sukni až do oněch vlhkých míst bez jejich svolení, je sexual harasser. A ten, kdo si odplivne při pohledu na pomník padlých parašutistů, kteří spáchali atentát na Heidricha, (za jehož jmenovce se ještě nedávno občas rád vydával a na jméno Reinhard Heidrich si několikrát objednal taxi. O to více si nynní hraje na přítele Izraele. – pozn. autora) je prachobyčejný nácek

Máli někdo s výše uvedeným problém, může mne dát k soudu. K minulosti Hanse Webera se již nehodlám veřejně vyjadřovat, protože se parazit Hans Weber bude vymlouvat, že jde o pouhou kampaň v boji o dítě, o které se začal zajímat až když byl o něm napsán první článek a na které mimochodem dodnes neplatí alimenty, přestože má soudem nařízenou výši 4.tisíce Kč. Moc rád se ale se svým synem fotografuje. Výživné si částečně odpracovává tím, že jako nezaměstaný alespoň syna hlídá, když matka jeho dítěte musí od rána do večera pracovat. Staré auto jeho strýce, bez pojištění a prošlou technickou kontrolou, ve kterém Hans Weber jezdí, ovšem mluví za vše.

Martin Kopecký v.r.